Každý z nás má nejakú obľúbenú krajinu, či miesto, ktoré by chcel navštíviť, možno tam aj žiť. Častokrát však do zahraničia neodchádzame len za splnením sna, omnoho častejšie je dôvodom odchodu práca. Atraktívnejšie pracovné a platové podmienky nachádzajú mnohí práve v zahraničí. Daňou za to sú však spretŕhané rodinné a priateľské vzťahy. 

Maj preto odvahu a zostaň doma! Namiesto úteku  sa spolu s nami, mladými odborármi, staň tvorcom nového sociálneho a spravodlivého Slovenska, kde bude radosť pracovať. Pridaj sa k odborom a poď s nami zmeniť Slovensko k lepšiemu! 

Ak potrebuješ pomoc, pretože nevieš, ako sa pridať alebo založiť vlastnú odborovú organizáciu, naši kolegovia z Klientskeho centra odborov sú Ti  k dispozícii: https://www.kozsr.sk/klientske-centrum/

Klientske centrum odborov svojou činnosťou už tretí rok pomáha ľuďom, ktorí majú problémy v zamestnaní, s ktorými si nevedia sami poradiť. Klientske centrum radí v oblasti pra­covného práva, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, pracovného prostre­dia a v mnohých ďalších oblastiach, s ktorými sa zamestnanci stretávajú. My vám prinášame pravidelne niekoľko prípadov, v ktorých Klientske centrum odborov poradilo svojim klientom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *